Kudłata młoda suczka Aris  - kupować i sprzedawać w Polsce

Proszę o kontakt
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania21/09/2021

Aris to młoda około 3 letnia sunia, która doświadczyła wszystkiego, co najgorsze od ludzi.

Ariska została odebrana interwencyjnie od ludzi, którzy trzymali ją w małym kojcu, pełnym błota i odchodów z którego nigdy nie wychodziła, za schronienie służyło jej coś co ciężko nazwać budą - kilka zbitych desek, które w żaden sposób nie chroniły jej przed deszczem, śniegiem czy zimnem. W środku jakieś stare,brudne, mokre szmaty (co widać na jednym z załączonych zdjęć). Upodlona do skraju możliwości, smutna, zrezygnowana już nawet nie czekała na cud.

Trudno nam znaleźć słowa, jak myślimy o tych, którzy potraktowali psa w taki sposób. Po co? Żeby mieć się na kimś wyżywać? Żeby się upajać krzywdą bezbronnego psa? Nigdy tego nie zrozumiemy.

Pomimo podłości, jakiej doświadczyła od ludzi, Aris szybko odzyskuje wiarę w człowieka. Jest pogodną, przyjazną i spokojną sunią. Sama słodycz na krzywych łapkach. Bardzo lgnie do ludzi, uwielbia głaskanie i mizianie. Sama pcha się na kolana i wtula w człowieka, widać jak bardzo jest spragniona kontaktu i jak jej tego bardzo brakowało.

Aris ładnie chodzi na smyczy i jest przyjazna w stosunku do innych psów.

Do schroniska Aris przyjechała z potwornie skołtunioną sierścią i ze sporą nadwagą. To z pewnością wynik karmienia Ariski byle czym i brak spacerów. Przyszli opiekunowie Ariski powinni zadbać o jej wagę, gdyż taka nadwaga jest po prostu niezdrowa dla psa.

Dla Aris szukamy odpowiedzialnego domu, który ją pokocha, zapewni poczucie bezpieczeństwa, zadba o jej potrzeby i wynagrodzi wszystkie krzywdy doznane od człowieka. Powinien być to spokojny dom, bo widać, że Aris nadal w pełni nie odzyskała pewności siebie, niepokoją ją niespodziewane hałasy i ruchy.

Aris jest wysterylizowana i zachipowana. Przebywa w schronisku we Wróblinie Głogowskim (dolnośląskie).

Kontakt w sprawie adopcji: Ania (wolontariusz) 605 102 979


Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Głogów
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Owczarki Niemiecki CZARNE  z Głogów, zobacz zdjęcie
Owczarki Niemiecki CZARNE
1 600 zł
Owczarek Niemiecki Długowłosy potężnej budowy.ŚLICZNE CZARNE PSIAKI , POSZUKUJĄ NOWEGO DOMU Zapraszam zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny.Nasze szczeniaki można zobaczyć na strwww.hodowlapsowrasowych.plMamy wspaniałe pieski i suczki na sprzedaż.Owczarki Niemieckie - szczeniaki posiadają- numer mikroczip- książeczkę zdrowia- rodowód- umowę kupna - sprzedaży w dwóch egzemplarzachZaint ...