Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
39 lat mężczyzna podejmie pracę na sobotę i niedzielę płatną pod koniec dnia pracy
Mogę od wczesnego rana do późnego wieczoru podjąć w sobotę i w niedzielę pracę fizyczną i nie tylko na terenie Warszawy i w II strefie biletowej, mogę także wyjechać do pracy poza II strefę pod warunkiem, zawiezienia mnie z Warszawy.Najszybszy kontakt jest ze mną telefoniczny pod nr 600910804
Szukam pracy fizycznej
Witam wszystkich serdecznie, szukam pracy fizycznej oprócz budowlanki chętnie z zakwaterowaniem , chciałbym zarobić uczciwie u uczciwego pracodawcy lub pracodawczyni jestem bez nałogów i zobowiązań otwarty na wszelkie propozycje , jestem bezkonfliktowo nastawiony na życie , nie boję się wyzwań ogólnie pisząc OK , także cieszyć mnie będzie cotygodniowe rozliczenie , pozdrawiam Artur
Poszukuję pracy jako pokojówka lub sprzątanie prywatne
Pilnie szukam pracy jako osoba odpowiedzialna za czystość w hotelu lub prywatnych domach.Posiadam duże doświadczenie w pracy w Warszawskim hotelu.Uczciwa, odpowiedzialna.
Poszukuje pracy
Mężczyzna z warszawy poszukuje pracy jako pomocnik.Posiadam spore doświadczenie przy gładziach i malowaniu oraz innych pracach pomocniczych.Jestem osobą nie pijącą,pracowitą i obowiązkową.Interesują mnie tygodniówki.
Ogrodnik z doświadczeniem
Szukam pracy w Ogrodnictwie lub grabienie liści,prace w ogrodzie, sprzątanie ogrodów, lub inne prace fizyczne,na rozliczenie tygodniowe lub dniówki dziękuję.
Szukam pracy - sprzątanie w godz. 7-15
Kobieta lat 40 szuka pracy jako osoba sprzątająca w godzinach 7-15. Posiadam wiloletnie doświadczenie - sprzątnie mieszkań, biur, hoteli
Szukam pracy, sprzątanie, pokojowa , gabinet.
Kobieta 41l. Dobrze zorganizowana, szczupła,czysta, bez nałogów, poszukuje pracy jako pokojowa /sprzątaczka. W niedużym hotelu, gabinecie stomatologicznym /lekarskim na umowę o dzieło ewentualnie tygodniówki warunek konieczny lub Jako pomoc domowa, drobne zakupy, sprzątanie.
Więcej ogłoszeń

Mężczyzna 32 lata podejmie pracę  - kupować i sprzedawać w Polsce

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania11/11/2019
Mężczyzna 32 lata mieszkający na Pradze Północ, niepijący, niekonfliktowy. Szukam pracy w Warszawie. Ze względu na brak większego doświadczenia w pracy fizycznej podejmę pracę za niższą stawkę, w zamian za możliwość przyuczenia, zdobycia doświadczenia.
Pracodawco, jeśli szukasz uczciwego, punktualnego, trzeźwego i chętnego do pracy pracownika, stawiającego możliwość zdobycia doświadczenia ponad warunki płacowe - odezwij się proszę. Za propozycje pracy w delegacjach i na "czarno" bez umowy - dziękuję.
Telefon: 798 281 488
Marcin(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 08-2019