Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Brukarzy do pracy w Łodzi i województwie łódzkim
Zatrudnię od zaraz brukarzy najlepiej z doświadczeniem przy układaniu kostki wstawianie obrzeży itd,z chęciami do pracy i dyspozycyjnych. Stawka od 16.00zl do 20zl.za godzinę
Pracownik do dociepleń i wykończeń
Firma budowlana poszukuje pracownika do dociepleń i prac wykończeniowych. Więcej informacji - 601485843

Posadzkarz - Pracownik Ogólnobudowlany  - kupować i sprzedawać w Polsce

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania23/10/2020
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyUmowa o pracę

Firma zajmująca się instalacją systemów podłogowych, realizująca inwestycje na obiektach przemysłowych, mieszkaniowych oraz obiektach użyteczności publicznej, aktualnie zatrudni na stanowisku:

Posadzkarz - Pracownik Ogólnobudowlany

Jeżeli szukasz stabilnego zatrudnienia, gdzie będziesz miał możliwość rozwoju finansowego i satysfakcji zawodowej, to ta praca jest dla Ciebie.

Miejsce pracy: Łódź i okolice

Oferujemy:

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- Wynagrodzenie ok. 4000,00 zł na rękę/mc

- Premie uznaniowe wypłacane co miesiąc

- Narzędzia oraz odzież roboczą

- Ciągłość pracy

- Możliwość rozwoju zawodowego

Główne zadania:

- Wykonywanie posadzek m.in. żywicznych, poliuretanowych wraz z ich obróbką

- Przygotowaniu podłoża

- Inne prace budowlane

Oczekujemy:

- Chęci do pracy i stabilności jako pracownik

- Elastyczności – możliwa praca w delegacji

- Doświadczenie w pracach budowlanych, zdolności manualne

- Mile widziane doświadczenie ww. pracach – nie wymagane

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny 798 056 274 (Justyna).

Nie odbieram? Napisz SMS o treści „Pracownik” – oddzwonię!

KRAZ: 13 471