Lokal Toruń Bydgoskie Przedmieście 24m2 (nr: 9459)  - kupować i sprzedawać w Polsce

999 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania01/10/2020
  • Do wynajęcia przezAgencja
  • Wielkość (m2)24
Z ogromną satysfakcją pragnę przedstawić Państwu prestiżowy lokal do wynajęcia. Bardzo dogodnie zlokalizowany na najbardziej reprezentacyjnym osiedlu toruńskim SZTUK PIĘKNYCH. Teren jest ogrodzony, monitorowany. Lokal w środku jest niesamowicie wykończony! Zastosowano najnowsze trendy, wszystko charakteryzuje się dobrym smakiem i ponadczasową elegancją. W oknach zamontowane rolety zewnętrzne sterowane elektronicznie. Do wykończenia użyto materiałów z najwyższej półki, bardzo gustownie urządzony. Najemca ma do dyspozycji 2 gabinety, każdy o powierzchni ok 11m, możliwość korzystania z części wspólnych: sekretariatu, archiwum, łazienki, zaplecza socjalnego bardzo dobrze wyposażonego (mikrofala, zmywarka, ekspres do kawy, naczynia), a także z sali konferencyjnej. W cenie również możliwość korzystania z miejsca parkingowego w podziemiach budynku. Idealne na biuro rachunkowe lub inną działalność stacjonarną. .

Serdecznie zapraszam na prezentację mieszkania, z przyjemnością odpowiem Państwu na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji.

Martika Szewa,
tel. 888 658 304,
m.szewa@alfa-investment.pl

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Paweł Dawidowicz licencja pośrednika w obrocie nieruchomościami 7432 Andrzej Pamin licencja pośrednika w obrocie nieruchomościami 1145

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Więcej ofert na www.alfa-investment.pl ZAPRASZAMY!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Numer oferty w biurze: 9459
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie, Toruń, Bydgoskie Przedmieście, Broniewskiego

Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Zgłoś ogłoszenie
Broniewskiego, Bydgoskie Przedmieście, Toruń
Popularne