Sprzedam Barak.  - kupować i sprzedawać w Polsce

200 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania02/01/2019

Sprzedam barak w dobrym stanie, konserwowany, sprawna elektryka, umeblowany (kanapa, łóżko stalowe - na zdjęciach złożone, dwa fotele, szafa na ubrania - na zdjęciach leży, dwa stoły przy ścianach, szafka na produkty spożywcze.

Drewniane schodki (na zdjęciu nie są przy wejściu, ale z prawej strony pod barakiem, w dobrym stanie). Zewnętrzny obmiar: długość 6 metrów, szerokość 2,4 metra, wysokość w najwyższym punkcie 2,9 metra, wysokość mierzona z boku 2,3 metra, obie wysokości bez nóżek (samo "pudło").

W rejonie Jeżewa. Transport, załadunek po stronie kupującego (ze względu na ukształtowanie działki potrzebny jeden pojazd do transportu, drugi z HDS'em do załadunku). Kół nie posiadamy, choć jak widać na zdjęciach, kiedyś barak mógł jeździć.

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
gm. Jeżewo
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Drzewka Choinkowe, Świerk Pospolity. Własna HODOWLA 2019/20 z Świecie, zobacz zdjęcie
Drzewka Choinkowe, Świerk Pospolity. Własna HODOWLA 2019/20
25 zł
Dzień dobry, :)Sprzedamy świerka pospolitego na choinki bożonarodzeniowe w ilościach hurtowych oraz detalicznych. Cena do negocjacji.Świerk zarówno cięty jak i kopany do doniczek. Wysokość drzewek od 0,5 do 3,0 - 4,0 m. Świerk pochodzi z własnej plantacji o pow. 1 ha na której znajduje się około kilkuset drzewek.Posiadamy tą ziemię blisko 100 lat i znamy pobliski las jak własny dom.Plantacja położ ...